07:00
161
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος
Καβασάκι
|
|
|
07:00
162
|
Γιοκοχάμα
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
07:00
163
|
Γκάμπα Οσάκα
Σόναν Μπελμάρε
|
|
|
07:00
164
|
Κασίβα Ρέισολ
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
07:00
165
|
Ναγκόγια
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
07:00
166
|
Σαγκάν Τοσού
Βίσελ Κόμπε
|
|
|
07:00
167
|
Σεντάι
Κασίμα Άντλερς
|
|
|
07:00
168
|
Σιμίζου
Σερέσο Όσακα
|
|
|
07:00
169
|
ΦΚ Τόκιο
Φουκουόκα
|
|
|
07:00
170
|
Τοκουσίμα Βόρτις
Χιροσίμα
|
|
|
08:00
171
|
Γκανγκβόν
Σεονγκνάμ
|
|
|
08:00
172
|
Γκουανγκτζού
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
08:00
173
|
Ποχάνγκ
Σεούλ
|
|
|
08:05
-
|
Σίδνεϊ (Γ)
Νιουκάστλ Τζετς (Γ)
|
|
|
08:05
174
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:30
-
|
Σενζέν Πενγκ Σίτι
Νάντονγκ Ζίγιουν
|
|
|
09:00
-
|
Ναντσίνγκ Σίτι
Ζίμπο Κούτζου
|
|
|
10:45
175
|
Μέλμπουρν Σίτι
Γουέστερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:45
176
|
Σίδνεϊ
Νιουκάστλ Τζετς
|
|
|
11:00
177
|
Ντουναρέα Καλαράσι
Μπράιλα
|
|
|
11:00
178
|
Βιτορούλ Σελιμπάρ
Πολιτέχνικα Ιάσι
|
|
|
11:00
179
|
Μπρασόφ
Ουνιρέα Κονστάντα
|
|
|
11:00
180
|
Ουνιρέα 2004 Σλομπόζια
Βιτορούλ Παντούρι
|
|
|
11:00
1369
|
Άρης U19
Αστέρας Τρίπολης U19
|
|
|
11:00
1388
|
Βόλος ΝΠΣ U19
Παναιτωλικός U19
|
|
|
11:30
1354
|
Τελάβι
Σουκούρα
|
|
|
11:30
1436
|
Ιμπέρια 1999
Σαμτρέντια
|
|
|
11:30
1437
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Σαμγκουράλι Τσκχάλτουμπο
|
|
|
12:00
-
|
Οντένσε U17
Χόρσενς U17
|
|
|
12:00
-
|
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
Τσατάλτζασπόρ
|
|
|
12:00
-
|
Μπούρσα Γιλντιριμσπόρ
Νεβσεχίρ Μπελεντιγιεσπόρ
|
|
|
12:00
-
|
Χαλίντ Εντίπ Αντίβασπορ
Μπαϊράμπασα
|
|
|
12:00
-
|
Σιλέ Γιλντισπόρ
Ισκεντεράν
|
|
|
12:00
-
|
Όρντουσπορ 1967
Εντίρνεσπορ
|
|
|
12:00
-
|
Μόνταφεν
Κιρίκαλε Μπουγιούκ Αναντολού
|
|
|
12:00
-
|
Κανκάγια
Έσενλερ Εροκσπόρ
|
|
|
12:00
-
|
Φετίγεσπορ
Καρσίγιακα
|
|
|
12:00
-
|
Μίλαν U19
ΣΠΑΛ U19
|
|
|
12:00
-
|
Πεσκάρα U19
Γιουβέντους U19
|
|
|
12:00
-
|
Ράι Πράτσα
Λαμπούν Γουόριορ
|
|
|
12:00
-
|
Ιορδανία
Μαρόκο
|
|
|
12:00
-
|
Ναϊρόμπι Σίτι Σταρς
Καριομπάνγκι Σάρκς
|
|
|
12:00
181
|
Άστρα Γκιούργκιου
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
12:00
182
|
Ουνιρέα Ντετζ
Μεταλογκλόμπους
|
|
|
12:00
1389
|
Ιωνικός U19
ΠΑΟΚ U19
|
|
|
12:00
1439
|
Νοραβάνκ
Αλασκέρτ
|
|
|
12:15
1390
|
Ατρόμητος U19
Απόλλων Σμύρνης U19
|
|
|
12:30
-
|
Μπότεφ Βράτσα
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
|
|
12:30
183
|
CSA Στεάουα Βουκουρεστίου
Γκλόρια Μπουζάου
|
|
|
12:30
184
|
Αλάνιασπορ
Σίβασπορ
|
|
|
12:30
1454
|
Μπαντίρμασπορ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
12:30
1492
|
Ερζουρουμσπόρ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Ταλίνα Λέγκιον
Νάρβα Τρανς
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
Λεϊρία
|
|
|
13:00
-
|
Τσέλσι U18
Άρσεναλ U18
|
|
|
13:00
-
|
Κρίσταλ Πάλας U18
Τότεναμ U18
|
|
|
13:00
-
|
Έβερτον U18
Μάντσεστερ Γιουν. U18
|
|
|
13:00
-
|
Ρέντινγκ U18
Νόριτς U18
|
|
|
13:00
-
|
Σαουθάμπτον U18
Φούλαμ U18
|
|
|
13:00
-
|
Σάντερλαντ U18
Μίντλεσμπρο U18
|
|
|
13:00
-
|
Γουέστ Μπρομ U18
Μπέρμιγχαμ U18
|
|
|
13:00
-
|
Νάκον Πάτομ Γιουν.
Πράε Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Ραγιόνγκ
Τσάινατ Χόρνμπιλ
|
|
|
13:00
-
|
Πάρνου Γιαλγκπαλικλούμπι
Ίντα Βιρούμα Αλάιανς
|
|
|
13:00
-
|
Ιντένι
Λουσάκα Ντιναμός
|
|
|
13:00
-
|
Μπέτις (Γ)
Σεβίλλη (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Μπαρτσελόνα (Γ)
Μπιλμπάο (Γ)
|
|
|
13:00
185
|
Βιλαφρανκουένσε
Φεϊρένσε
|
|
|
13:00
186
|
Κρίλια Σοβετόβ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
13:00
1391
|
ΟΦΗ U19
Ολυμπιακός U19
|
|
|
13:05
-
|
Περθ Γκλόρι (Γ)
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ (Γ)
|
|
|
13:15
-
|
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
Μπαρίτο Πούτερα
|
|
|
13:30
-
|
Λάτσιο (Γ)
Βερόνα (Γ)
|
|
|
13:30
-
|
Χαβαντάρ
Ναφτ Μάσζεντ
|
|
|
13:30
-
|
Γκολ Γκοχάρ
Σεπαχάν
|
|
|
13:30
1392
|
Σαανξί Σανγκάν
Σενιάνγκ Ούρμπαν
|
|
|
13:30
1397
|
Σούζχου
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
13:35
1398
|
Κούνσχαν
Μέιζου Χάκα
|
|
|
13:40
187
|
Ποντμπεσκίτζιε
Κατοβίτσε
|
|
|
14:00
-
|
Κρκα
Γιάντραν Ντεκάνι
|
|
|
14:00
-
|
Κρσκο
Νάφτα 1903
|
|
|
14:00
-
|
Τίτογκραντ
Μποκέλι
|
|
|
14:00
-
|
Σαράγιεβο
Βελέζ Μόσταρ
|
|
|
14:00
-
|
Νόρτζελαντ U19
Βέιλε U19
|
|
|
14:00
-
|
Βαραζντίν
Ντουμπράβα
|
|
|
14:00
-
|
Ντάσεντορφ
Μεϊντόρφερ
|
|
|
14:00
-
|
Ουλενχόρστερ Παλόμα
Σάσελ
|
|
|
14:00
-
|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
Λεβερκούζεν (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τότεναμ U23
Μάντσεστερ Σίτι U23
|
|
|
14:00
-
|
Στόουκ U18
Μάντσεστερ Σίτι U18
|
|
|
14:00
-
|
Γουλβς U18
Νότιγχαμ Φόρεστ U18
|
|
|
14:00
-
|
BTS Νέουσταντ
Μπλουμεντάλερ
|
|
|
14:00
-
|
Μπρέμερ
Χάμπενχάουζερ
|
|
|
14:00
-
|
Νάπολι U19
Ίντερ U19
|
|
|
14:00
-
|
Μπελασίτσα
Κόζουβ Γκέβγκελιτζα
|
|
|
14:00
-
|
Ντετόνιτ Τζούνιορ
Σάσα
|
|
|
14:00
-
|
Πομπέντα
Σλόγκα 1934 Βίνιτσα
|
|
|
14:00
-
|
Κιτ-Γκόου Πέχτσεβο
Μπράτστβο 07
|
|
|
14:00
-
|
Λοκομοτίβα Γκράντσκο
Οσογκόβο
|
|
|
14:00
-
|
Βαρντάρ
Βελέστα
|
|
|
14:00
-
|
Κοράμπι
Μπέσα 1976
|
|
|
14:00
-
|
Γκοστιβάρ
Καντίνο
|
|
|
14:00
-
|
Βόσκα Σπορτ
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
14:00
-
|
Τέτεκς
Όχριντ
|
|
|
14:00
-
|
Σαμαξί
Σάμπαϊλ
|
|
|
14:00
-
|
Ποσούτζε
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
|
|
14:00
-
|
Νέιβι ΦΚ
Μουανγκάν Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Λάμπανγκ
Τρατ
|
|
|
14:00
-
|
Ντρένιτσα
Μπαλκάνι
|
|
|
14:00
-
|
Τζιλάνι
Μαλίσεβα
|
|
|
14:00
-
|
Ουπχούσεν
Σπέλε-Βενχάους
|
|
|
14:00
-
|
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
Ράγιο Βαγιεκάνο (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Ραμποτνίσκι
Ρένοβα
|
|
|
14:00
-
|
Ζαρκόβο
Ίντιζα
|
|
|
14:00
-
|
Μπίντκο Γιουνάιτεντ
ΑΦΚ Λέοπαρντς
|
|
|
14:00
-
|
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
Ταλάντα
|
|
|
14:00
-
|
Ενζόια Γιουν.
Κακαμέγκα Χομπόιζ
|
|
|
14:00
-
|
Κένυα Πολίς
Σοφαπάκα
|
|
|
14:00
-
|
Γουαζίτο
Ουλίνζι Στάρς
|
|
|
14:00
189
|
Κέγκε
Λίνγκμπι
|
|
|
14:00
190
|
ΗΝΚ Γκόριτσα
Οσίγιεκ
|
|
|
14:00
191
|
Γκίρμοτ
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
14:00
192
|
Βέρες Ρίβνε
Ντιναμό Κιέβου
|
|
|
14:00
1399
|
Όπτικ Ράθενο
VSG Αλτγκλιένιτσκε
|
|
|
14:00
1535
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Βίγκρι Σουβάλκι
|
|
|
14:00
1536
|
Πογκόν Γκρότζισκ
Ραντούνια Στέζιτσα
|
|
|
14:30
-
|
Οντένσε U19
Σοντερίσκε U19
|
|
|
14:30
-
|
Σολίν
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
14:30
-
|
Οπατίγια
Οριγιέντ Ριέκα
|
|
|
14:30
-
|
Ρούντες
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
14:30
-
|
Γιαρούν
Ράντνικ Σεσβέτ
|
|
|
14:30
-
|
Νέα Σαλαμίνα
ΠΟ Ξυλοτύμβου
|
|
|
14:30
-
|
Αγία Νάπα
Οθέλλος Αθηαίνου
|
|
|
14:30
-
|
Καρμιώτισσα
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
14:30
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
Ομόνοια 29ης Μαΐου
|
|
|
14:30
-
|
Ασίλ Λύσης
Αλκή Ορόκλινη
|
|
|
14:30
-
|
Αναγέννηση Δερυνείας
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
14:30
-
|
Ερμής Αραδίππου
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
|
14:30
-
|
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
Πεϊκάν
|
|
|
14:30
191
|
Οπάβα
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
|
|
14:30
192
|
Προστεζόφ
Σπάρτα Πράγας Β'
|
|
|
14:30
193
|
Γουέστ Χαμ
Τσέλσι
|
|
|
14:30
194
|
Κόβεντρι
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
14:30
195
|
Νυρεμβέργη
Χόλσταϊν Κίελ
|
|
|
14:30
196
|
Σαντχάουζεν
Πάντερμπορν
|
|
|
14:30
197
|
Χάνσα Ροστόκ
Ίνγκολσταντ
|
|
|
14:45
-
|
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
Περσέπολις
|
|
|
14:45
-
|
Καστριότι
Κούκεσι
|
|
|
14:45
-
|
Εγκνατία Ρογκοζίνα
ΚΦ Τίρανα
|
|
|
14:45
198
|
Μπάξτον
Μόρκαμ
|
|
|
14:45
430
|
Αιγάλεω
Ηρόδοτος
|
|
|
14:45
432
|
Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής
|
|
|
14:45
434
|
Διαγόρας Ρόδου
ΑΕΚ Β'
|
|
|
14:45
438
|
Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Φόλενταμ Γιονγκ
Κουίκ Μπόις
|
|
|
15:00
-
|
Στόκχολμ Ιντερνασιονάλε
Γκουτέ
|
|
|
15:00
-
|
Ρεμς (Γ)
Σογιό (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Χάποελ Χαντέρα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
15:00
-
|
Κούρσλακ Νοϊβενγκάμε
Λοχμπρούγκε
|
|
|
15:00
-
|
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
|
|
|
15:00
-
|
Σβάλμπε Τουέντερν
Αρμίνια Αννόβερο
|
|
|
15:00
-
|
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
Γκίφχορν
|
|
|
15:00
-
|
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
Γουλφενμπούτελ
|
|
|
15:00
-
|
Μπράγκα Β
Λουζιτάνια Λουρόσα
|
|
|
15:00
-
|
Λίβερπουλ U18
Νιούκαστλ U18
|
|
|
15:00
-
|
Μπρέμενχαβεν
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Αουμούντ Βέγκεσακ
Γκεεστεμούντε
|
|
|
15:00
-
|
Φέρνβαλτ
Μπουχόνια Φλίντεν
|
|
|
15:00
-
|
Αϊντρ. Σταντάλεντορφ
Χανάου 93
|
|
|
15:00
-
|
Βαλντγκίρμες
Σίλσχαιμ
|
|
|
15:00
-
|
Λέφσκι Σόφιας
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
15:00
-
|
Πολίσι Τανζανία
Τανζανία Πρίζονς
|
|
|
15:00
-
|
Σεντ Τζόρτζις
Εμκουάμπα
|
|
|
15:00
-
|
Σαν Γκβάν
Μαρσασλόκ
|
|
|
15:00
-
|
Μόστα
Γκούτζα Γιουνάιτεντ
|
|
|
15:00
-
|
Κόνκολα Μπλέιντς
Γκριν Ιγκλς
|
|
|
15:00
-
|
Γκριν Μπαφάλοους
Πρίζον Λέοπαρντς
|
|
|
15:00
-
|
Τσαμπίσι
Ενκβάζι
|
|
|
15:00
-
|
Ενκάνα
Φόρεστ Ρέιντζερς
|
|
|
15:00
-
|
Κανσάνσι Ντινάμος
Μπίλντκον
|
|
|
15:00
-
|
Σέλτικ Β'
Έντινμπουργκ Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
15:00
-
|
Νέχοφ
Μπάγερν Αλζνάου
|
|
|
15:00
-
|
Γκιουγκλιάνο
Λάτε Ντόλτσε
|
|
|
15:00
199
|
Βερλ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
201
|
Καϊζερσλάουτερν
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
202
|
Μόναχο 1860
Μαγδεμβούργο
|
|
|
15:00
203
|
Μπραουνσβάιγκ
Μέπεν
|
|
|
15:00
204
|
Χάλεσερ
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
15:00
205
|
Νίκομπινγκ
Βεντσάισελ
|
|
|
15:00
206
|
Σεβίλλη
Βιγιαρεάλ
|
|
|
15:00
207
|
Κοζέντσα
Κρεμονέζε
|
|
|
15:00
208
|
Κροτόνε
ΣΠΑΛ
|
|
|
15:00
209
|
Μπενεβέντο
Πορντενόνε
|
|
|
15:00
210
|
Φροζινόνε
Τερνάνα
|
|
|
15:00
211
|
Σχίντια Ταργκόβιστε
Κλουζ
|
|
|
15:00
212
|
Τραμπζονσπόρ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
15:00
1353
|
Λίβανος
Αλγερία
|
|
|
15:00
1413
|
Χόλσταϊν Κίελ ΙΙ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
15:00
1440
|
Αραράτ Γιερεβάν
ΒΚΜΑ Γιερεβάν
|
|
|
15:00
1540
|
Κολωνία ΙΙ
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
|
15:00
1541
|
Ροτ Βάις Κόμπλεντζ
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
1542
|
Πίρμασενς
Μπάλινγκεν
|
|
|
15:00
1543
|
Ουέρντινγκεν
Λίπσταντ
|
|
|
15:00
1544
|
Χέσεν Κασέλ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
1545
|
Ροντινγκχάουζεν
Στράελεν
|
|
|
15:00
1546
|
Ομπερχάουζεν
Μπονέρ
|
|
|
15:00
1547
|
Βίντενμπρουκ
Σάλκε ΙΙ
|
|
|
15:00
1549
|
Ούλμ 1846
Χόμπουργκ
|
|
|
15:00
1551
|
Βέγκμπεργκ-Μπεκ
Βουπερτάλερ
|
|
|
15:00
1552
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Γέντελοχ
|
|
|
15:30
-
|
Χάρντενμπεργκ
Εξέλσιορ Μασλάους
|
|
|
15:30
-
|
Άιντραχτ Σέλλε
Μπλάου Βάις Λόχνε
|
|
|
15:30
-
|
Γκινγκάμπ (Γ)
Σεντ Ετιέν (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μπορντό (Γ)
Ντιζόν (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
Χουενφέλντερ
|
|
|
15:30
-
|
Φρι Στέιτ Σταρς
JDR Σταρς
|
|
|
15:30
-
|
Ουθονγκάθι
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα
|
|
|
15:30
-
|
Γιόμο Κόσμος
Μπλακ Λέοπαρντς
|
|
|
15:30
-
|
Ρίτσαρντς Μπέι
Πρετόρια Γιουνιβερσίτι
|
|
|
15:30
-
|
Βέντα
Πρετόρια Κάλις
|
|
|
15:30
-
|
Φιορεντίνα (Γ)
Πομιγλιάνο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Σασσουόλο (Γ)
Γιουβέντους (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Κασάλε
Κιέρι
|
|
|
15:30
-
|
Φοσάνο
Λαβανιέζε
|
|
|
15:30
-
|
Ντερτόνα
AC Μπρα
|
|
|
15:30
-
|
Τικίνο
Σίτα Ντι Βαρέζε
|
|
|
15:30
-
|
Σαλούζο
Γκοζάνο
|
|
|
15:30
-
|
Σέστρι Λεβάντε
Λιγκόρνα
|
|
|
15:30
-
|
Βάντο
Άστι
|
|
|
15:30
-
|
Λεγκνάνο
Φραντσιακόρτα
|
|
|
15:30
-
|
Σόνα
USD Κασατέσε
|
|
|
15:30
-
|
Βις Νόβα Γκιουσάνο
Καλβίνα
|
|
|
15:30
-
|
Αμπροσιάνα
Καλντιέρο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Καμπονταρσέγκο
Κιαρλίνς Μουζάνε
|
|
|
15:30
-
|
Ουνιόν Αρζινανοκιάμπο
Λεβίκο Τέρμε
|
|
|
15:30
-
|
Κλοντιένσε
Μέστρε
|
|
|
15:30
-
|
Αλκιόνε
Ρίμινι
|
|
|
15:30
-
|
Μετσολάρα
Λεντιτζιόνε
|
|
|
15:30
-
|
Προγκρέσο Κάλσιο
Πράτο
|
|
|
15:30
-
|
Ραβέννα
Τρίτιουμ
|
|
|
15:30
-
|
Σαμαουρέσε
Φορλί
|
|
|
15:30
-
|
Φολίνιο
Πιανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Γκαβοράνο
Σκαντίτσι
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Ντονάτο
Τιφέρνο Λέρκι
|
|
|
15:30
-
|
Σπόρτινγκ Τρεστίνα
Λορνάνο Μπαντέσε
|
|
|
15:30
-
|
Ρεκανατέζε
Βαστέζε
|
|
|
15:30
-
|
Τραστεβέρε
Φανό
|
|
|
15:30
-
|
Αρζακένα
Καρμπόνια
|
|
|
15:30
-
|
Κασίνο
Απρίλια
|
|
|
15:30
-
|
Σίνθιαλμπαλόνγκα
Αφραγκολέσε
|
|
|
15:30
-
|
Όστια Μάρε
ASD Γκλαντιέιτορ
|
|
|
15:30
-
|
Γκραβίνα
Σορέντο Κάλσιο
|
|
|
15:30
-
|
Λαβέλο
Μπιτόντο
|
|
|
15:30
-
|
Βίρτους Ματίνο
Μαριγκλιανέσε
|
|
|
15:30
-
|
Σαν Λούκα
Σιτανόβεσε
|
|
|
15:30
213
|
Λεγκνάνο Σάλους
Προ Σέστο
|
|
|
15:30
214
|
Περγκολετέζε
Μάντοβα
|
|
|
15:30
215
|
Ποντεντέρα
Τεράμο
|
|
|
15:30
216
|
Προ Πατρία
Φεραλπισάλο
|
|
|
15:30
217
|
Τρέντο
Σερένο Κάλσιο
|
|
|
15:30
1416
|
Αμαζούλου
Ρόγιαλ ΑΜ
|
|
|
15:30
1417
|
Τσίπα Γιουνάιτεντ
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
|
|
|
15:30
1418
|
Μορόκα Σουάλοους
Μάριτζμπουργκ Γιουν.
|
|
|
15:30
1432
|
Μπελουϊζντάντ
Χουσέιν Ντέι
|
|
|
15:30
1433
|
HB Τσέλγκχουμ Λέιντ
USM Αλγέρι
|
|
|
15:30
1434
|
Μάγκρα
Σετίφ
|
|
|
15:45
-
|
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνια Λούκα
Σλόμποντα Τούζλα
|
|
|
16:00
-
|
Λάντβιτ Μέιτζορ
Μπρίτον Φέρι
|
|
|
16:00
-
|
Άντι Αθλέτικ
Κμπραν Σέλτικ
|
|
|
16:00
-
|
Τρέφελιν
Καρμάρθεν Τάουν
|
|
|
16:00
-
|
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
Λόχγκολ
|
|
|
16:00
-
|
Μπράιτενραϊν
Γιάνγκ Φέλοους Γιουβέντους
|
|
|
16:00
-
|
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
Γκόα
|
|
|
16:00
-
|
Βίρτους Ακουαβίβα
Φιορεντίνο
|
|
|
16:00
-
|
Τρε Πένε
Πεναρόσα
|
|
|
16:00
-
|
ΣΣ Κόσμος
Ντομαγκνιάνο
|
|
|
16:00
-
|
ΑΚ Λιμπερτάς
Καϊλούνγκο
|
|
|
16:00
-
|
Λανρχαεάντρ
Πρεστάτιν Τάουν
|
|
|
16:00
-
|
Πορτ Τάλμποτ
Σουόνσι Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
16:00
-
|
Αντριέσε
Κατόλικα Κάλσιο
|
|
|
16:00
-
|
Προλετέρ Νόβι Σαντ
Μέταλακ
|
|
|
16:00
218
|
Οσέρ
Καέν
|
|
|
16:00
219
|
Μίλαν
Σαλερνιτάνα
|
|
|
16:00
220
|
Βίρτους Βερόνα
Αλμπινολέφε
|
|
|
16:00
221
|
Νιετσιέτζα
Πογκόν
|
|
|
16:00
223
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Εστρέλα Αμαδόρα
|
|
|
16:00
224
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Αχμάτ Γκρόζνι
|
|
|
16:00
225
|
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
Ρουζομπερόκ
|
|
|
16:00
226
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Ποχρόνιε
|
|
|
16:00
227
|
Σένιτσα
Τατράν Λιπτόβσκι Μίκουλας
|
|
|
16:00
228
|
Σέρεντ
Τρεντσίν
|
|
|
16:00
229
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Κόπερ
|
|
|
16:00
230
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σίριους
|
|
|
16:00
231
|
Βάρμπεργκ Μπόις
Μιάλμπι
|
|
|
16:00
232
|
Έρεμπρο
Έλφσμποργκ
|
|
|
16:00
233
|
Μάλμε
Χάλμσταντ
|
|
|
16:00
234
|
Νόρκεπινγκ
Γκέτεμποργκ
|
|
|
16:00
235
|
Έστερσουντ
Ντέγκερφορς
|
|
|
16:00
236
|
Χάκεν
Τζουργκάρντεν
|
|
|
16:00
237
|
Χάμαρμπι
Κάλμαρ
|
|
|
16:00
238
|
Κάρβινα
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
16:00
239
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
16:00
240
|
Τέπλιτσε
Ζλιν
|
|
|
16:00
1414
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
16:00
1415
|
Όμπερνέιλαντ
Χιλντεσχάιμ
|
|
|
16:00
1425
|
CA Μπάτνα
Τελάγκχεμα
|
|
|
16:00
1426
|
Χάμρα Ανάμπα
Μπορτζ Μπου Αρερίντζ
|
|
|
16:00
1427
|
MC Σάιντα
USM Μπελ Αμπές
|
|
|
16:00
1428
|
Ουέντ Σλι
GC Μάσκαρα
|
|
|
16:00
1429
|
ΜΟ Μπετζάια
USM Ανάμπα
|
|
|
16:00
1553
|
Ταμέκα Τάρτου
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
16:00
1555
|
Νοκμπρέντα
Ινστιτιούτ
|
|
|
16:15
-
|
Καραμπάγκ
Σαμπάχ
|
|
|
16:30
-
|
Λαντούντνο
Γκίλσφιλντ
|
|
|
16:30
-
|
Ρούθιν Τάουν
Πένρινκοτς
|
|
|
16:30
-
|
Χόλιχεντ Χότσπερ
Έρμπας Μπρότον
|
|
|
16:30
-
|
Λάνιντλοους Τάουν
Χόλιγουελ Τάουν
|
|
|
16:30
-
|
Νόρτζελαντ U17
Βέιλε U17
|
|
|
16:30
-
|
Βασιλεία ΙΙ
Στάντε Νιόν
|
|
|
16:30
-
|
ΑΣ Σάλε
Μασσίρα
|
|
|
16:30
-
|
Σταντ Μαροκέν
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
|
|
16:30
-
|
Κασμ Μαρακές
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
16:30
241
|
Άουγκσμπουργκ
Μπόχουμ
|
|
|
16:30
242
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Κολωνία
|
|
|
16:30
243
|
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
|
16:30
244
|
Μάιντζ
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
16:30
245
|
Χοφενχάιμ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
16:30
246
|
Φερεντσβάρος
Πούσκας Ακαντέμια
|
|
|
16:30
1360
|
JSM Σκίκντα
Λακχντάρια
|
|
|
16:30
1421
|
Κέρναρφον Τάουν
Πένιμποντ
|
|
|
16:30
1422
|
Σεφν Ντρούιντς
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
|
|
|
16:30
1423
|
Φλιντ Τάουν Γιουνάιτεντ
Χαβερφόρντγουεστ Κάουντι
|
|
|
16:30
1424
|
Νιουτάουν
Μπάρι Τάουν
|
|
|
16:30
1438
|
Ντιναμό Τιφλίδας
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
|
|
|
17:00
-
|
Μπρόρα Ρέιντζερς
Χαντλί
|
|
|
17:00
-
|
Αντουάνα Σταρς
Βάφα
|
|
|
17:00
-
|
Γουίκ Ακάντεμι
Φορμαντίν Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Καλεντόνιαν Μπρέιβς
Ιστ Κίλμπράιντ
|
|
|
17:00
-
|
Σίβιλ Σέρβις Στρόλερς
Μπρούμχιλ
|
|
|
17:00
-
|
Ιστ Στέρλινγκ
Ντέλμπιτι Σταρ
|
|
|
17:00
-
|
Γκαλά Φέριντεν
Μπόνες Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρέτνα 2008
Μπέργουικ
|
|
|
17:00
-
|
Ρέιντζερς Β'
Σπάρτανς
|
|
|
17:00
-
|
Στέρλινγκ Γιουνιβέρσιτι
Βέιλ Οφ Λίθεν
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Αρντς
|
|
|
17:00
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Ντέργκβιου
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέναβον
Κρουσέιντερς
|
|
|
17:00
-
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα
Μπρουλ
|
|
|
17:00
-
|
Ζυρίχη ΙΙ
Καμ
|
|
|
17:00
-
|
Βίλτζ 71
Χαμ Μπενφίκα
|
|
|
17:00
-
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Καρσάλτον Αθλέτικ
|
|
|
17:00
-
|
Κορίνθιαν Κάζουαλς
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
|
|
|
17:00
-
|
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
Μπόουερς & Πιτσέα
|
|
|
17:00
-
|
Λέδερχεντ
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρτλεϊ Γουίντνεϊ
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
-
|
Σουίντον Σουπερμαρίν
Σαλισμπέρι Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Ολιβεϊρένσε
Πέβιντεμ
|
|
|
17:00
-
|
Σάνταρεμ
Ολιβέιρα Οσπιτάλ
|
|
|
17:00
-
|
Επινάλ
Μπελφόρ
|
|
|
17:00
-
|
Μονακό Β'
Τζούρα Σουντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντιέτκιρχεν
Γκινσχάιμ 1916
|
|
|
17:00
-
|
Λάιονς Γιβραλτάρ
Κόλετζ 1975
|
|
|
17:00
-
|
Βαλέτα
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
17:00
-
|
Άκρα Λάιονς
Ιλέβεν Γουόντερς
|
|
|
17:00
247
|
Γουλβς
Λίβερπουλ
|
|
|
17:00
248
|
Νιούκαστλ
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
249
|
Σαουθάμπτον
Μπράιτον
|
|
|
17:00
250
|
Κάρντιφ
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
251
|
Μίλγουολ
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
17:00
252
|
Μίντλεσμπρο
Σουόνσι
|
|
|
17:00
253
|
Μπάρνσλεϊ
Χάντερσφιλντ
|
|
|
17:00
254
|
Μπλάκμπερν
Πρέστον
|
|
|
17:00
255
|
Μπλάκπουλ
Λούτον
|
|
|
17:00
256
|
Μπρίστολ Σίτι
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
257
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Πιτέρμπορο
|
|
|
17:00
258
|
Ρέντινγκ
Χαλ
|
|
|
17:00
259
|
Γουίμπλεντον
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
260
|
Γουόλσολ
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
261
|
Ίπσουιτς
Μπάροου
|
|
|
17:00
262
|
Καρλάιλ
Σριούσμπερι
|
|
|
17:00
263
|
Λέιτον Όριεντ
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
264
|
Λίνκολν Σίτι
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
265
|
Μπέρτον
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
266
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
267
|
Ντονκάστερ
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
268
|
Πόρτσμουθ
Χάρογκεϊτ Τάουν
|
|
|
17:00
269
|
Άκρινγκτον
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
|
17:00
270
|
Σάντερλαντ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
271
|
Γουέιμουθ
Τορκί
|
|
|
17:00
272
|
Μπαρνέτ
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
273
|
Μπρόμλεϊ
Γουίλντστόουν
|
|
|
17:00
274
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Γκρίμσμπι Τάουν
|
|
|
17:00
275
|
Ντόβερ
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
276
|
Όλντερσοτ Τάουν
Όλτρινχαμ
|
|
|
17:00
277
|
Σόλιχαλ Μουρς
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
278
|
Δόξα Κατωκοπιάς
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
17:00
279
|
Ρουκχ Λβιβ
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
|
17:00
280
|
Αμπερντίν
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
281
|
Ρέιντζερς
Νταντί
|
|
|
17:00
283
|
Χιμπέρνιαν
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
284
|
Αρμπρόουθ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
285
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
286
|
Μόρτον
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
287
|
Χάμιλτον
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
288
|
Ιστ Φάιφ
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
289
|
Κλάιντ
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
290
|
Κόουβ Ρέιντζερς
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
291
|
Κουίνς Παρκ
Φόλκερκ
|
|
|
17:00
292
|
Μοντρόουζ
Κέλτι Χαρτς
|
|
|
17:00
293
|
Άλμπιον Ρόβερς
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
295
|
Κάουντενμπιθ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
296
|
Στενχάουσμιουρ
Στρανράερ
|
|
|
17:00
357
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Έξετερ
|
|
|
17:00
435
|
Εργοτέλης
Παναθηναϊκός Β'
|
|
|
17:00
1410
|
Ντιναμό Βερολίνου
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
|
|
17:00
1411
|
Τσέμι Λειψίας
Ιλενμπούργκ
|
|
|
17:00
1430
|
Γιουβεντούδε Πεδράς
Μερελινένσε
|
|
|
17:00
1431
|
Βιανένσε
Φόρχαες
|
|
|
17:00
1494
|
Αντάνασπορ
Τουζλασπόρτ
|
|
|
17:00
1537
|
ΚΚΣ 1925 Κάλις
Σοκόλ Οστρόντα
|
|
|
17:00
1556
|
Κάρικ Ρέιντζερς
Ντάνγκανον
|
|
|
17:00
1557
|
Κλίφτονβιλ
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
1558
|
Κολερέιν
Λίνφιλντ
|
|
|
17:00
1559
|
Γκλέντοραν
Πορταντάουν
|
|
|
17:00
1560
|
Λάρνε
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
1562
|
Άθερτον Κολίρις
Γουίτον Αλμπιόν
|
|
|
17:00
1563
|
Μπάσφορντ Γιουν.
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
1564
|
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
Γουίτμπι
|
|
|
17:00
1565
|
Χάιντ
Νάντγουϊτς Τάουν
|
|
|
17:00
1566
|
Μάτλοκ Τάουν
Στάφορντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
1567
|
Μικλεόβερ Σπορτς
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
1568
|
Μόρπεθ Τάουν
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
|
|
|
17:00
1569
|
Ράντκλιφ Μπόρο
Μπάμπερ Μπριτζ
|
|
|
17:00
1570
|
Φάιλντ
Μπλάιθ Σπάρτανς
|
|
|
17:00
1571
|
Μπάργουελ
Ρασχάλ Ολίμπικ
|
|
|
17:00
1572
|
Μπίκονσφιλντ Τάουν
Γέιτ Τάουν
|
|
|
17:00
1573
|
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
Άλβετσερτς
|
|
|
17:00
1574
|
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
Μπράκλι Τάουν
|
|
|
17:00
1575
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
1576
|
Γουάρινγκτον Τάουν
Λάνκαστερ Σίτι
|
|
|
17:00
1577
|
Τσέστερ
Λέμινγκτον
|
|
|
17:00
1578
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
|
|
|
17:00
1579
|
Κόλβιλ Τάουν
Νάνιτον
|
|
|
17:00
1580
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Μπρέιντρι
|
|
|
17:00
1581
|
Κέρσον
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
1582
|
Ντάρτφορντ
Μπιλερικάι
|
|
|
17:00
1583
|
Ντόρτσεστερ
Χάροου Μπόρο
|
|
|
17:00
1584
|
Φάρνμπορο
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
1585
|
Χίτσιν Τάουν
Ράσντεν & Ντάιμοντς
|
|
|
17:00
1586
|
Χάνγκερφορντ Τάουν
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
1587
|
Κέτερινγκ
Μπόστον Γιουν.
|
|
|
17:00
1588
|
Γκλόουσεστερ
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
1589
|
Γκίσλεϊ
Γιορκ
|
|
|
17:00
1590
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
1591
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
1592
|
Χέις & Γίντινγκ
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
|
17:00
1593
|
Χέντνεσφορντ Τάουν
Λίστον
|
|
|
17:00
1594
|
Χέρντσερτς
Κινγκστόνιαν
|
|
|
17:00
1595
|
Ένφιλντ Τάουν
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
|
17:00
1596
|
Χάρινγκεϊ Μπόρο
Μπογνόρ Ρέγκις
|
|
|
17:00
1597
|
Λούις
Πότερς Μπαρ Τάουν
|
|
|
17:00
1598
|
Μαργκέιτ
Τσέσχαντ
|
|
|
17:00
1599
|
Μέρσθαμ
Χόρσχαμ
|
|
|
17:00
1600
|
Νίντχαμ Μάρκετ
Στόουρμπριτζ
|
|
|
17:00
1601
|
Πίτερμπορο Σπορτς
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
1602
|
Πόουλ Τάουν
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
1603
|
Ρόιστον Τάουν
Μπρόμσγκρόουβ Σπόρτινγκ
|
|
|
17:00
1604
|
Σλάου Τάουν
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
|
|
17:00
1605
|
Σάουθπορτ
Χέρεφορντ
|
|
|
17:00
1606
|
Σεν Ιβς Τάουν
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
1607
|
Στράτφορντ Τάουν
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
1608
|
Τίβερτον
Γκοσπόρτ Μπόρο
|
|
|
17:00
1609
|
Γούλτον Κάσουαλς
Τόντον Τάουν
|
|
|
17:00
1610
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
1611
|
Γουίμπορν Τάουν
Χέντον
|
|
|
17:00
1612
|
Γουόρθινγκ
Κρέι Γουόντερερς
|
|
|
17:00
1613
|
Στιόρνταλς Μπλινκ
Χοντ
|
|
|
17:15
297
|
Λέουβεν
Γάνδη
|
|
|
17:15
298
|
Ατρόμητος
Απόλλων Σμύρνης
|
|
|
17:15
299
|
Βόλος ΝΠΣ
Παναιτωλικός
|
|
|
17:15
300
|
Μπαρτσελόνα
Μπέτις
|
|
|
17:15
301
|
Λέτσε
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
17:30
-
|
GPSO 92 Ίσι (Γ)
Παρί Σεν Ζερμέν (Γ)
|
|
|
17:30
-
|
Βιγιαρεάλ (Γ)
Ρεάλ Μαδρίτης (Γ)
|
|
|
17:30
302
|
Αϊντχόφεν
Ουτρέχτη
|
|
|
17:30
303
|
Τοντέλα
Μορεϊρένσε
|
|
|
17:30
304
|
Πόρτο Β
Λεϊσόες
|
|
|
17:30
1614
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
Ασντόντ
|
|
|
17:40
1615
|
Αλ Κουβέιτ
Αλ Κάντσια
|
|
|
17:45
-
|
Παρτιζάνι Τιράνων
Σκεντερμπέου
|
|
|
18:00
-
|
Ετουάλ Καρούζ
Μπλακ Σταρς
|
|
|
18:00
-
|
Γκρασχόπερς ΙΙ
Λουκέρνη ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Ντουντελάνζ
Ροντάντζ 91
|
|
|
18:00
-
|
Εξτρεμαδούρα
Θαμόρα ΚΦ
|
|
|
18:00
-
|
Ταλαβέρα
Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης
|
|
|
18:00
-
|
Σανουά Σεντ Γκρατιέν
Σεντ Ζενεβιέν
|
|
|
18:00
-
|
Σλιτινχέιμ
Ρεμς Β'
|
|
|
18:00
-
|
Μετς Β'
Οσέρ Β'
|
|
|
18:00
-
|
Υέρ
Μαρινιάν
|
|
|
18:00
-
|
Μπενγκαλούρου
Μουμπάι Σίτι
|
|
|
18:00
-
|
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
Ετζέλα Έτελμπρουκ
|
|
|
18:00
-
|
Σουδάν
Αίγυπτος
|
|
|
18:00
-
|
Ρούναβικ
Β36 Τόρσχαβν
|
|
|
18:00
305
|
Σάλτσμπουργκ
Χάρτμπεργκ
|
|
|
18:00
306
|
WSG Τιρόλ
Αούστρια Κλάγκενφουρτ
|
|
|
18:00
307
|
Στουρμ Γκρατς
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
18:00
308
|
Μαρσέιγ
Μπρεστ
|
|
|
18:00
310
|
Λοκομοτίβ Μόσχας
Ουράλ
|
|
|
18:00
311
|
ΝΣ Μούρα
Ταμπόρ
|
|
|
18:00
312
|
Γαλατασαράι
Αλτάι
|
|
|
18:00
1435
|
MC Οράν
Άρμπα
|
|
|
18:05
313
|
Ριέκα
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
18:30
-
|
Ρασίνγκ Ουνιόν
Φόλα Ες
|
|
|
18:30
316
|
Ζαλαεγκερζέγκ
Ντεμπρετσένι
|
|
|
18:30
317
|
Γιαγκελόνια
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
19:00
-
|
Σουντερέλμπε
Νιεντόρφερ
|
|
|
19:00
-
|
Ούνιον Νετετάλ
Σόνεμπεκ 1910
|
|
|
19:00
-
|
Σάρτρ
Καέν Β'
|
|
|
19:00
-
|
Βολτίγκ ντε Σατομπριάντ
Πουασί
|
|
|
19:00
-
|
Ρουέν
Σεντ Πριβ Σεντ Ιλέρ
|
|
|
19:00
-
|
Γκράνβιλ
Λοριάν Β'
|
|
|
19:00
-
|
Ρομοραντίν
Μπλουά Φουτ 41
|
|
|
19:00
-
|
Βερσαλλίες 78
Σεντ Μαλό
|
|
|
19:00
-
|
Βίτρε
Πλαμπενέκ
|
|
|
19:00
-
|
Φλέρι 91
Παρί 13 Ατλέτικο
|
|
|
19:00
-
|
Σεν Κεντέν
Μπόβε
|
|
|
19:00
-
|
Λουζιτάνος Σεντ-Μάουρ
Αγκουενό
|
|
|
19:00
-
|
Σεντ Πριστ
Ετουάλ Σεν Ράφαελ
|
|
|
19:00
-
|
Μαρτίγκ
Ομπάνι
|
|
|
19:00
-
|
Ρουμιγί
Γκολ ΦΚ
|
|
|
19:00
-
|
ΡΚ Γκρας
Τουλόν
|
|
|
19:00
-
|
Λυών Ντουσέρ
Μαρσέιγ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Μπεζιέρ
Κολομιέρ
|
|
|
19:00
-
|
Λε Πουί
Μονπελιέ Β'
|
|
|
19:00
-
|
Τρέλισακ
Κανέ Ρουσιγιόν
|
|
|
19:00
-
|
Ανζέ Β'
Λες Ερμπιέ
|
|
|
19:00
-
|
Μπουρζ 18
Σαμαλιέρε
|
|
|
19:00
-
|
Ζέμπαγκ Ρέιντζερς
Μγκαρ Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:00
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους
Μάρσα ΦΚ
|
|
|
19:00
-
|
Σίρενς
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
19:00
-
|
Λα Φιορίτα
Σαν Τζιοβάνι
|
|
|
19:00
-
|
Λεόν Μόντσα
Μπρένο
|
|
|
19:00
309
|
Βέιλε
Κόλντινγκ ΙΦ
|
|
|
19:00
318
|
Σολέ
Αβράνς
|
|
|
19:00
319
|
Ζυρίχη
Λουκέρνη
|
|
|
19:00
320
|
Κρινς
Βαντούζ
|
|
|
19:00
321
|
Τουν
Βιλ 1900
|
|
|
19:00
322
|
Ρόμα
Ίντερ
|
|
|
19:00
323
|
Ανόρθωση
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
|
|
19:00
324
|
Σίγκμα Όλομουτς
Σλάβια Πράγας
|
|
|
19:00
1554
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Νόμε Κάλιου
|
|
|
19:15
325
|
Φουενλαμπράδα
Αλμερία
|
|
|
19:30
-
|
Μούλιν Ιζέρ
Νάντ Β'
|
|
|
19:30
-
|
Σταντ Μοντουά
Αντρεζιέ Μπουθεόν
|
|
|
19:30
-
|
Γκλάσις Γιουνάιτεντ
Μάντσεστερ 62
|
|
|
19:30
326
|
Γουότφορντ
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
19:30
327
|
Γιόβιλ Τάουν
Στίβενεϊτζ
|
|
|
19:30
328
|
Κόρτραϊκ
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
19:30
329
|
Οστάνδη
Έουπεν
|
|
|
19:30
330
|
Ντόρτμουντ
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
19:30
331
|
ΟΦΗ
Ολυμπιακός
|
|
|
19:30
332
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Μαγιόρκα
|
|
|
19:30
333
|
Μέταλιστ 1925
Κόλος Κοβαλίβκα
|
|
|
19:45
334
|
Καμπούρ
Φίτεσε
|
|
|
19:50
1616
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Μακάμπι Νετάνια
|
|
|
20:00
-
|
Φερόλ
Λα Κορούνια
|
|
|
20:00
-
|
SD Λογρονιές
Καλαχόρα
|
|
|
20:00
-
|
Μπέτις Β
Λινάρες
|
|
|
20:00
-
|
Σαν Φερνάντο
Ουκάμ Μούρθια
|
|
|
20:00
-
|
Αλμπαθέτε
Αλκογιάνο
|
|
|
20:00
-
|
Ελμίνα Σαρκς
Καρέλα
|
|
|
20:00
335
|
Λιλ
Τρουά
|
|
|
20:00
336
|
Μποαβίστα
Μαρίτιμο
|
|
|
20:00
337
|
Μπενφίκα Β'
Ρίο Άβε
|
|
|
20:15
1420
|
Στέλενμπος
Μαμελόντι Σαντάουνς
|
|
|
20:30
-
|
Ντεσσέλ
Ρούπελ Μπουμ
|
|
|
21:00
-
|
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν
Ντέντερ
|
|
|
21:00
-
|
Ολιμπίκ Σαρλερουά
ΡΦΚ Λιέγης
|
|
|
21:00
-
|
Ράαλ Λα Λουβιέρ
Τθες Σπορτ
|
|
|
21:00
338
|
Λέχια Γκντάνσκ
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
|
|
21:00
1356
|
Παλαιστίνη
Σαουδική Αραβία
|
|
|
21:00
1617
|
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
Αουρόρα
|
|
|
21:15
339
|
Τσέλιε
Μάριμπορ
|
|
|
21:30
-
|
Σετούμπαλ
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
21:30
340
|
Ζανκτ Πάουλι
Σάλκε
|
|
|
21:30
341
|
Γιούνγκ Μπόις
Σερβέτ
|
|
|
21:30
342
|
Σκρα Τσεστοτσόβα
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
|
|
21:35
343
|
Φαρούλ Κονστάντζα
Ραπίντ Βουκουρεστίου
|
|
|
21:45
344
|
Κλαμπ Μπριζ
Σερένγκ
|
|
|
21:45
345
|
Νάπολι
Αταλάντα
|
|
|
21:45
1619
|
ΣΚ Μπέβερεν
RWD Μόλενμπεεκ
|
|
|
22:00
-
|
Κανουέλας
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
-
|
Κομουνικασιόνες
Αρχεντίνο Κίλμες
|
|
|
22:00
346
|
Άρσεναλ Σαραντί
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
22:00
347
|
Λανς
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
22:00
348
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
22:00
349
|
Χέρακλες
Χέρενφεν
|
|
|
22:00
1409
|
Φορταλέζα CEIF
Μποκοτά
|
|
|
22:00
1532
|
Γιανέρος
Ουνιόν Μανταλένα
|
|
|
22:00
1620
|
Μπόστον Ρίβερ
Ντεπορτίβο Μαλντονάντο
|
|
|
22:00
1621
|
Πενιαρόλ
Σουντ Αμέρικα
|
|
|
22:00
1622
|
Ατλέτικο Ρεντίστας
Πλάζα Κολόνια
|
|
|
22:00
1623
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
Ατλέτικο Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
22:00
1624
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
22:00
1625
|
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
Προγκρέσο
|
|
|
22:30
350
|
Πάσος Φερέιρα
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
23:00
-
|
Λόμπος Ουέρτα
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα ΙΙ
|
|
|
23:00
-
|
Ακουακατέρος CDU
Ουρακάνες Ιζκάλι
|
|
|
23:00
351
|
Αντοφαγκάστα
Κόλο Κόλο
|
|
|
23:00
352
|
Έβερτον Ντε Βίνα
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
23:00
353
|
Παλεστίνο
Νουμπλένσε
|
|
|
23:00
575
|
Ντεπόρτες Λα Σερένα
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
|
|
23:15
-
|
Πορτουγκέζα
Ερμάνος Κολμενάρες
|
|
|
23:15
1626
|
12 Ντε Οκτούμπρε
Σολ Ντε Αμέρικα
|
|
|
23:15
1627
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Γουαϊρένα
|
|
|
23:30
-
|
Γκιερέρος Ντε Σίκο
Καλόρ Ντε Σαν Πέδρο
|
|
|
23:30
-
|
Μετροπολιτάνος
Αράγκουα
|
|
|
00:15
354
|
Γοδόι Κρουζ
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
00:15
355
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
|
|
00:30
356
|
Ντεπόρτες Περέιρα
Ατλέτικο Τζούνιορ
|
|
|
01:00
1628
|
Ατλέτικο Μορέλια
Τάμπικο Μαδέρο
|
|
|
01:30
384
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
01:30
1630
|
Κλουμπ Γκουαράνι
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
02:10
-
|
Ταγιέρες Ρεμέδιο
Βίγια Σαν Κάρλος
|
|
|
02:30
385
|
Λανούς
Ροζάριο Σέντραλ
|
|
|
02:30
386
|
Ουρακάν
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
|
|
02:30
1618
|
Οριέντε Πετρολέρο
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
|
|
03:00
-
|
Μοτάγκουα
Ρεάλ Εσπάνα
|
|
|
03:00
-
|
Μπάριο Μέχικο
Μαρινέρος Ντε Πουνταρένας
|
|
|
03:00
-
|
Καφεταλερος Τσιάπας
Κόρας Τεπίκ
|
|
|
03:00
387
|
Ντεπορτίβο Κάλι
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
03:05
1629
|
Ντοράντος
Τεπατιτλάν
|
|
|
04:00
-
|
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
Ατλέτικο Σαλτίγιο
|
|
|
04:00
-
|
Ελ Σαλβαδόρ
Εκουαδόρ
|
|
|
05:00
388
|
Λεόν
Τίγκρες
|
|
|